MÖBLER / Bord / Soffbord 7832377
nr 783 2377
Soffbord
1950-tal, med glasskiva, längd: 134, djup: 86, höjd: 53
Kondition: nagg
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 17:42:59
13/10 15:11:55
1.000 kr
15/10 17:32:18